Môžeš povedať, že si bol pohodlný. Môžeš sa obviňovať za to, že si nekonal, iba odkladal a odďaľoval potrebné činy. A môžeš sa súdiť aj za to, že si nerobil PRESNE to, čo si vo svojom vnútri neustále CÍTIL, ibaže si predsa svoje ego počúvol. Toto všetko môže byť pravdou z pohľadu menejcennosti, cez ktorú z teba teraz hovorí ľútosť, ktorú zažívaš vďaka stotožneniu sa so svojim egom. Pravdou je však iba skutočnosť: nestál si pri Sebe, nerozhodoval si sa hlasom svojho srdca, ale ťa viedol strach z neúspechu.

Uviazol si sa v nečinnosti, aby si TERAZ došiel k UVEDOMENIU si toho, ako si ďalej fungovať už nepraješ, ani nehodláš. Dialo sa všetko podľa tvojich vzorcov, ktoré si behom detstva na seba nabral a sa s nimi stotožnil. Nebol si si toho vedomý a preto sa neoplatí za to si vyčítať kroky, ktoré BY si mohol, ale si nespravil. Nemali sa udiať preto, aby si práve TERAZ začal TVORIŤ svoj NOVÝ život. Aby si v tejto chvíli s plným nasadením vykročil a vykonal to, čo máš – nie to, čo si mal, ale čo TERAZ máš.  

Ožiješ a budeš spokojný sám so sebou. A je to jedno, KEDY sa udeje tá obrovská vnútorná a tým aj vonkajšia ZMENA v Tebe – bude to práve vtedy, na kedy to tvoja duša už dávno naplánovala.  

SEBAREFLEXIA je skvelá vec, len že by sme sa ani v nej neuviazli. Bez ČINOV, potrebných vykonať zo srdca, spokojní byť nemôžeme. 

Šťastie nepríde, ak sa budeš donekonečna hrabať vo svojej duši, až ju rozoberieš na kúsky, nakoniec sa dobre, že už neroztrhneš, aby si tam uvidel každý jeden minimálny detail. Nie je potrebné sa vypotiť, roztrhať sa až do krvi a zaživa sa rozpitvať. Sú a stále budú aj hlbšie vrstvy temna v nás, no bez činov sa žiadna z nich neuvoľní, aj keď sa uvidia skoro všetky za radom.  

ČINY UVOĽŇUJÚ BLOKY V NÁS.

Treba začať KONAŤ – skúšať odteraz tak živo žiť, bez nátlaku, bez ego-ochrany, s bdelou pochybnosťou, s čulou odovzdanosťou a ostražitou nahotou celej tvojej duše, aby si cítil slobodu a šťastie, spokojnosť a lásku v zrelej pokore. 

Je pravdou, že si nebol Pánom svojho života, ale prišiel bod, kde tento fakt môžeš zmeniť – nie sebaľútosťou, ale konkrétnym konaním toho, čo tak či tak veľmi dobre vieš, že BY si mal…. a preto to konečne už aj máš urobiť.  

“Kto je zodpovedný za ten “môj posratý” život?” – pýtaš sa s obviňovaním…. ani nevieš, koho. 

“Prečo to tak malo byť a prečo som to až tak pokazil?” – lebo EGO…. ale si NIČ NEPOKAZIL…. tak sa malo stať, a odteraz môže byť INAK, ak do toho dáš CELÉHO SEBA. 

Nepokazil si nič, ani nikto iný nič nepokazil. Udialo sa, lebo si nebol vedomý svojej duše – to je celé. A preto nič mimoriadneho sa neudialo, iba si počúval to (ego), čím nie si, nikdy si ním nebol a ani nebudeš.  

Si duša, ktorá žije skúsenosti pre seba vytvorené k nadobudnutiu vyššieho vedomia. 

Započala sa transformácia. Tá by ale bez nátlaku cez tieto tvoje nevedomé kroky v tvojom živote nenastala a by si sa neuvedomil. Takýto priebeh bol potrebný k tomu, aby si sa teraz prebudil do bdelosti svojej mysle a zazrel do tých doteraz tajných kútov duše, ktorá sa teší, že si ju konečne všímať začal. 

Bývalé sny, ktorým sme uverili cez nevedomú myseľ a vzorce, ktoré sme nabrali na seba, sa stretli a ich záujmy sa nejak skrížili vtedy, keď to bolo pre teba potrebné. Ty si sa vedome nerozhodol, iba sa cez úmysly a vypočítavosť všetko nejak do seba zapadlo. Našiel si niekoho, kto prišiel do tvojho sveta preto, lebo mal podobné podvedomé programy tým tvojim a tvoje telo bolo priťahovači práca bola prijateľná najčastejšie kvôli výplate alebo aspoň kvôli kolektívu. Cez nabraté vzorce a strachy si sa dopracoval k SVOJIM SEBECKÝM SNOM, ktoré SI MYSLÍŠ, že sú tvoje. Ilúzia mysle je nekonečná, kým mu dovolíš mať nad sebou moc. 

Pravý partner pri takomto nastavení nemôže do tvojho života vstúpiť. Ukázať sa môže už, keď vnímaš aspoň trošku svoju nespokojnosť (aj keď sa tomu ešte nepriznávaš), no každý vzťah alebo kariéra, ktorá je úprimná a čistá, vzniká PO prijatí sa aj so svojimi tienistými, nespracovanými stránkami. Pri láske k žene alebo k svojmu poslaniu môže vzniknúť to zdravé puto, ktoré ťa môže odprevadiť hoci aj do konca tvojho života – vedome. 

Predtým si to nebol TY, iba cez tvoje nahrávky (vzorce) zadefinovaný biorobot. A ten šťastný byť nemôže. Šťastie je privilégium vedomých si seba bez ego-vládnutia, s bytím v srdci, so stavom lásky – teda: zdravo sebavedomých.

Všetko je v poriadku:

  • aj to, kým sme boli,

  • aj tá naša terajšia frustrácia a tak isto

  • aj to, kým sa postupne stávame. 

Všetko je v poriadku tak, ako je. Keby v poriadku nebolo takto, bolo by predsa inak. A pretože inak nie je, takto je v poriadku.  

Neexistuje taký človek na Zemi, ktorému by nevypadli mliečne zuby – a aj to je v poriadku. Tak isto je normálne určitú chvíľu pobudnúť v stave bezmocnosti či sebeckej arogancii – aj to je v poriadku. 

Našli sme sa podľa zapadnutia sa do seba skrz naše vzorce a sny, ale nie cez precítenie našej duši v tej práci, kariére, poslaní či vzťahu.  

Môžeš sa teda držať späť od Nového Sveta, môžeš byť naďalej hysterická či arogantný a tak isto aj utiahnutý do seba alebo byť nekonečným hľadačom. Najvýhodnejšie rozhodnutie pre teba aj pre celý svet bude predsa len to, ak VYKROČÍŠ VEDOME ZAŽIŤ SEBA PODĽA HLASU TVOJEJ DUŠE. Lepšie riešenie nebude, lebo len vďaka dušu naplňujúcim krokom získaš zdravé sebavedomie a pocítiš to hlboké šťastie a prepojenie s Vesmírom. 

Ži toho človeka, ktorého si žiť stále túžil, len tie tvoje presvedčenia tomu bránili.  

Bolo, čo bolo, prešlo 30-40 rokov nie najúžasnejšie, ale máš pred sebou tiež ešte minimálne 30-40 rokov…. tie čím a (s) kým chceš tráviť?…. 

tohto bodu môžeme vykročiť a ísť ďalej, zo žiadneho iného nám to s čistým svedomím nepôjde. Znásilňovať sa naďalej nemá zmysel a hlavne: ani sa nám nepodarí, lebo čo sme sa mali dozvedieť do tejto chvíle, už vieme, informácia zasiahla našu podstatu a v nás už ten celý transformačný proces zmeny počal.  

Niet cesty späť do nevedomia.  

Cez toto chaotické obdobie prejdeme ÚPRIMNÝMI ČINMI. Dostaneme sa do prijatia, kde už nie sebeckosť, krutosť, manipulácia, chlad a odstup vládne, ale cit, ľahkosť, uvedomelosť, čistota a sloboda mysle, otvorenosť srdca, láska a ŽIVOSŤ. Uvideli sme Svetlo na konci toho ozaj temného tunela. Pokojne sa tešíme tomu, čo sme dosiahli a rozdali sebe, partnerovi, Svetu.  

Dostali sme sa z biorobota do Živej, tvorivej bytosti Svet(l)a. 

okh. 


Ako začať CÍTIŤ a KONAŤ? Ako sa stotožniť s tou novou Ja, ktorou sa postupne stávam?

Rada Ťa na ceste vzťahov a sebapoznávania naďalej usmerním v rozšifrovaní svojho vnútra, a dostaneš odpovede na otázky typu: „Ako….?“, „Prečo….?“, „Kedy….?“ atď.

Veď  V TOM SOM DOMA – pre Teba.

S úctou a rešpektom. 

Nájdeš ma tu: 

0903858930, harmonia.andy@gmail.com,       

fb: https://www.facebook.com/okharmony1 

Možnosti výberu našej komunikácie:   

  • buď cez fb chat    
  • telefonicky    
  • videohovorom alebo     
  • osobne v okolí KE    

Ďakujem ti, že si tu bol/a so mnou. Pridaj sa aj na budúce.  

S láskou k tebe: Andy

Priprav sa na Nový Život. Lebo: NEBO sa začína na ZEMI. TERAZ.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

 

 

Follow by Email
YouTube
Instagram