Učíme sa spoločne

♥ Niekto má životopis dlhý a skrášlený za radom všetkým možným – aké školy majú za sebou, aké kurzy absolvovali a koľkokrát ich opakovali, aby boli dostatočne informovaní, poučení a istí, že zvládnu podať ďalej učivo (ktoré im prišlo nie cez nich a z nich, ale mimo nich), kde všade vo svete sa mali možnosť zdokonaliť a cez ruky akých známych učiteľov prešli.

Nehovorím, že som nepochodila rôzne kurzy aj ja a som spadla z neba múdra.

Jedna vec je ale istá: nepotrebujem dokazovať, že SOM a kto som.

Viem len, že vďaka SPOLOČNÝCH AKTIVÍT, seminárov, workshopov, kurzov, besied či osobných stretnutí, telefonických rzhovorov alebo chatov na fb-u sa dokážeme zladiť do vyšších vibračných frekvencií stále, keď sa spojíme aj s našim vnútrom, našimi “temnými” stránkami, prijmeme sa a sa uvidíme vedome, a to nie v moci ega, ale cez rozum nášho srdiečka. Vtedy sa všetko zmení a začínajú sa diať “zázraky” v našich životoch.

Ak aj ty si pripravený spraviť k Sebe prvý krok, som tu pre Teba ♥

Mojím cieľom je pomáhať ľuďom?….NIE.

Nemám ani cieľ, ani snahu niekomu vôbec pomôcť. Ale cez môj ŽIVOT môžem inšpirovať tých, ktorí cítia v sebe ako keby “potrebu” prebudiť svoje pravé Ja a prežívať život s Láskou a v mieri a pocítiť ten vnútorný pokoj, ktorý jednoducho a bez pardonu nastane.

 

Naša Zem sa momentálne nachádza v procese významnej planetárnej transformácie.

Každý jedinec, ktorý pracuje na vlastnom duchovnom liečení, môže ovplyvniť a aj ovplyvní budúcnosť našej planéty. Cez harmóniu v nás môže dôjsť k obnove tela, mysle, srdca a duše, čo umožní spirituálne liečenie osobnosti. Voľba je na nás. POSUNIEME SA DO NÁŠHO SRDIEČKA?

Životom som najviac učená, preto aj vďačná za toľké skúšky a preskúšania, že možno ani ten naj-študent ich nemal tak pestré v tých luxusných a predmetmi preplnených školách.

Čiže Život ma vytrénoval poriadne a ma zaviedol k Sebe, do môjho stredu, kde som našla dar, ktorý mi je už dovolené sprostredkovať vám, bytostiam Zeme našej krásnej, aby som spokojne a slobodne slúžila a mohla rozdávať, čo moja duša zobrala na seba ako svoje poslanie na tento fyzický život.

 

Tým mojou povinnosťou je predať aj tebe vedomie o svojej-tvojej sile, o uvedomení si toho, aký si úžasný Človek, aj keď o tom v tejto chvíli možno ešte značne pochybuješ.

Ukážem ti, že aj ty sa môžeš stať sebavedomou, nežnou Ženou plnou Lásky a radosti, a tak aj Silným Mužom, ktorého nie ego, ale vlastná a slobodná vôľa cez srdce vedie priamo k svojmu neodolateľnému životnému cieľu.

 

Nemám plno certifikátov (jasne, že ich mám zopár), nemám vysokoškolské vzdelanie (hehe, prišla som na to v treťom ročníku – asi ešte včas -, že štúdiom v nejakom inštitúte nezískam skúsenosti potrebné k uspokojenému a naplnenému žitiu), nemám ani človeka, učiteľa, gurua, ktorý by mi bol nasledovaniahodným príkladom a podľa neho som sa riadila, keďže všetky bytosti Zeme sú ním a sme si navzájom.

Ale už mám Seba, ktorá stojí vždy pri mne a je mi stále k dispozícii.

Preto ďakujem za Život.

Teraz mi je už úplne jasné, že za naše traumy, duševné bolesti a hlboké nevyliečené jazvy môžeme jedine my sami. A preto po dlhoročnej makačke na sebe najprv nevedome, neskôr už intenzívnejšie a vedome, cítim jasne a jednoznačne, že som pripravená odovzdať sa ostatným, ktorí práve mňa a moje skúsenosti-vedomosti potrebujú.

Moje poslanie spočíva v tom, aby kto ku mne príde, odchádzal v inom vnútornom rozpoložení, než keď ku mne došiel.

Som si vedomá zodpovednosti k mojej “práci” a preto s čistým svedomím a pokorou ťa posúvam stále bližšie a bližšie k sebe samému a tvojej slobode v uvoľnenosti a sile, vytrvalosti a spokojnosti, ktorým každý z vás sa stane, keď ma stretne a spoločne zažijeme to, čo je pre každého individuálne potrebné.

Pracujem vo sfére partnerských ako aj medziľudských vzťahov, riešim spokojnosť Človeka s fyzickým telom, teda čo sa týka váhy aj vzhľadu, tak isto ale je potrebné sa stať uvedomelým aj v našej mysli a mať kontrolu aj nad našimi emóciami, aby sme nakoniec došli k záveru a uvedomeniu nemožnosti mať kontrolu nad ničím v našom živote preto, lebo nám už vtedy bude stačiť “len” cítiť náš smer a ísť za ním – a zároveň to bude najviac, keďže sa uvoľníme zo vzorov a nám iluzórnu istotu dávajúcich zabehnutých programov, a prvýkrát v živote sa natrvalo staneme šťastní a slobodní v Láske najväčšej, čo na Zemi a v celom Vesmíre vôbec existuje.

Návod na Život ti predám aj cez písmenká z mojich “Nebezpečných” manuálov k žitiu, kde u mňa zažité môžeš v pohode domova dočítať a ešte nepochopené so mnou opäť prekonzultovať a v sebe doladiť.

V prítomnosti mňa zažiješ Seba a už nikdy nezabudneš, kým v skutočnosti SI.

Preto ak cítiš spriaznenosť či potrebu so mnou sa stretnúť, volaj, píš.

Lebo Nebo sa začína na Zemi.

(Možno som nejaká dis-…. (hehe), jedno ale poznám naisto: Seba a tým aj Teba)

Ak si dovolíš stať sa šťastným, SOM TU pre Teba.

 

Andy

Krásne zážitky Ti prajem na tejto Zemičke našej dokonalej zažiť  ♥

 

Follow by Email
YouTube
Instagram