NOVÁ MOŽNOSŤ pre páry, ktoré chcú opäť SPOLU-ŽIŤ:

PROFESIONÁLNY VÝCVIK ŠŤASTNÉHO PARTNERSTVA v známom, bezpečnom domácom prostredí a PARTNERSKÁ MASÁŽ DOMA (alebo na nižšie uvedených miestach) – workshop INTÍMNE SPLYNUTIE pre páry s ovládnutím NOVÝCH SCHOPNOSTÍ:

– pár sa dozvie, čo presne potrebuje žena od muža a čo nie, a čo muž od ženy a čo nie
– naučíte sa navzájom masírovať, dotýkať sa vedome a zároveň intuitívne
– cítiť toho druhého budete bdelejšie
– naladíte sa na emócie vášho milovaného/vašej milovanej
– empaticky precítite aktuálne naladenie vášho partnera
– prežijete úprimnú komunikáciu v praxi
– preláskate sa do prepojenia sa jeden s druhým cez vedomé milovanie (s pokračovaním v prežívaní vzájomnej masáže a vedomej intimity vo svojom súkromí).

Okrem iného SA NAUČÍME:

– prečo sa cítime tak, ako sa cítime v ojedinelých chvíľach v partnerskom živote
– prečo nás ten druhý nechápe a AKO TO ZMENIŤ
– dôjdeme aj k pochopeniu, ako sprejazdniť opäť už zabehnuté stereotypy, ktoré často sú aj čiastočne (či vo väčšej miere) “zhrdzavené” a AKO DôJSŤ K ÚPLNEMU NAPLNENIU vo vzťahu.

PRE KOHO tento deň je:

– pre novo zamilovaných
– pre dvojice v krízi
– pre partnerov v dlhoročných vzťahoch

Zábavnou, poučnou a intenzívnou formou prednášky, projekcie, vysvetlenia, praktických ukážok a konkrétnych cvičení odhalíme vzťah medzi mužom a ženou zo štyroch rovín (fyzická, emočná, mentálna a duchovná). Naučíme sa lepšie porozumieť sebe i svojmu partnerovi a nájdeme cestu k prehĺbeniu vášho vzťahu a vzájomnej harmónii.

Ak ste obidvaja otvorení k Novému Životu, SPOLUžitiu, prihláste sa na INDIVIDUÁLNY KURZ PARTNERSKEJ MASÁŽE DOMA – prípadne párom ponúkam naučiť sa to všetko v tichom, kľudnom a láskyplnom prostredí v Abaújvári (19 km od KE).

Cena výcviku v praxi a osobné sedenie (prípadne aj terapia podľa potreby) na 5 hodín v KE, v Moldave a okolí a v Abaújvári je 125 €/pár (pri potrebe vycestovania vzdialenejšie sa k cene pripočítajú cestovné náklady).

ZABEZPEČIŤ treba:
– bezpečné intímne prostredie, sviečky
– vypnuté mobily
– ticho, samota

Masérsky stôl zabezpečím ja.

Teším sa na stretnutie s pármi otvorenými zažiť HLBŠIE PREPOJENIE a úprimnejší, láskyplnejší, pokojnejší, slobodnejší a uvedomelejší prístup jeden k druhému, k láske, ktorá medzi nimi JE.

 

Follow by Email
YouTube
Instagram